GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 6456220

nr 645 6220

Figuriner

2 st, Porslin, Tyskland, höjd: 14-16

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 juni 2010
kl 17:37:29

12/6 15:18:49 1      100 kr
14/6 09:25:54 2      Vinnande bud